n.O.v.i.G.r.A.d (OTS)

Witamy na FORUM poświęconemu tylko Tibii

Ogłoszenie

Prosimy, żeby się starać dzięki temu są nagrody.

#1 2008-09-14 16:17:46

Xp_Speed

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 7
Punktów :   

Regulamin działu

1. Umieszczamy tutaj TYLKO gotowe skrypty.
2. Tagi obowiązujące w dziale XML:
[Wersja Tibii] [Weapons/Outfits/Items/Raids/Monsters/Inne]
(*Dopasowane do tematu.)

Temat bez tagów zostanie skasowany, zamknięty lub przeniesiony do Kosza, a autor otrzyma ostrzeżenie!

3. Do umieszczania próśb o pomoc w skrypcie lub poszukiwań skryptu służy ten dział:
Pomoc w skryptach oraz Request.

4. Podczas kopiowania skryptu, proszę podać na starcie autora oraz skąd był kopiowany - w przeciwnym wypadku, temat wyleci do kosza.

5. Zakaz pisania postów typu "mi sie to nie przyda ale innym może wiec 7/10" lub "woooow fajne gz 10/10 tego szukałem" jeśli temat się wyczerpał
(nie ma o co pytać lub poprawiać) po prostu nic nie pisz.

W razie niedostosowania się do regulaminu dany użytkownik zostanie odpowiednio ukarany.



1. Umieszczamy tutaj TYLKO gotowe skrypty.
2. Tagi obowiązujące w dziale LUA:
[Wersja Tibii][Actions/Movements/Talkaction/Creaturescripts/Inne*]
(*Dopasowane do tematu.)

Temat bez tagów zostanie skasowany, zamknięty lub przeniesiony do Kosza, a autor otrzyma ostrzeżenie!

3. Do umieszczania próśb o pomoc w skrypcie lub poszukiwań skryptu służy ten dział:
Pomoc w skryptach oraz Request.

4. Podczas kopiowania skryptu, proszę podać na starcie autora oraz skąd był kopiowany - w przeciwnym wypadku, temat wyleci do kosza.

5. Zakaz pisania postów typu "mi sie to nie przyda ale innym może wiec 7/10" lub "woooow fajne gz 10/10 tego szukałem" jeśli temat się wyczerpał
(nie ma o co pytać lub poprawiać) po prostu nic nie pisz.

W razie niedostosowania się do regulaminu dany użytkownik zostanie odpowiednio ukarany.


Piszę poprawnie po polsku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dobrzyniak.pun.pl www.ftstory.pun.pl www.colobot.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.pfserver.pun.pl